073-7689449

תקנון משלוחים והחזרות

המוצרים אותם רכשת ב"נוטרישף" נשלחים אליך באמצעות שירות שליחויות עד הבית, או שירות Boxit. ניתן גם לשלוח פריטים בדואר רשום (חבילות עד 1.9 ק"ג בלבד). בעמוד הבא ניתן למצוא פרטים על אופן המשלוחים ועלויות.

*התקנון מנוסח בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והוא מתייחס גם לנשים

 

שירותי שליחויות עד הבית

אנו משתמשים בשירותי השליחויות של חברת פדקס. שירות זה מגיע עד הבית ברוב הערים וביישובים בתחומי מדינת ישראל. משלוחים אל מעבר לקו הירוק דורשים בדיקה טלפונית מולנו לגבי אפשרות האספקה ולוחות הזמנים.

 

יעדי אספקה

שירות המשלוחים הוא פנים ארצי - בתוך גבולות מדינת ישראל בלבד.

משלוחים אל מעבר לקו הירוק דורשים בדיקה טלפונית מולנו לגבי אפשרות האספקה ולוחות הזמנים.ככלל, ניתן לבצע משלוחים ליעדים בהם יש שירות של דואר שליחים ישראל.

 

מועדי אספקה

"נוטרישף" תספק את המוצרים שהזמנת בתוך 5-8 ימים ממועד הזמנתך. משלוחים עד הבית לישובים מרוחקים ומעבר לקו הירוק, יגיעו בתוך 7-10 ימי עסקים. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג. הזמנות מהשעה 13:00 ואילך ייחשבו כיום העסקים הבא

לתשומת לבך: במידה והתשלום לא אושר מסיבה כלשהי או אם פרטי אמצעי התשלום שנמסרו במהלך ביצוע ההזמנה שגויים, הפריטים לא יוזמנו מהספקים, ומועד האספקה עלול להתארך.

"נוטרישף" לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר והשילוח, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 

עלויות המשלוח

עד 1.9 ק"ג (כולל אריזה) – 25 ש"ח, בדואר רשום

מעל 2 ק"ג – 35 ש"ח, בשירות שליחים

שליחות ללא עלות נוספת מעל משקל 13 ק"ג.

לתשומת לבכם - בהזמנות בהן מוזמן יותר ממוצר אחד, לעיתים נשלחים המוצרים בנפרד, חלקם בדואר רשום וחלקם באמצעות שליח, ולכן מגיעים ללקוח בנפרד.

 

אפשרויות מעקב נוחות

ניתן לעקוב בצורה נוחה אחר מצב השילוח בכל עת: לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך מסרון עם מספר החבילה. מספר זה מאפשר מעקב אחר החבילה באמצעות הטלפון (1-700-706-500) או באמצעות אתר פדקס בקישור הבא : http://www.fedex.com/il_hebrew/. אספקת החבילה לבית הלקוח מתבצע בתיאום טלפוני מראש על ידי חברת השליחויות.

 

מסירת פרטים אישיים לביצוע המשלוח

בעת ביצוע הזמנה תתבקש למסור את פרטיך האישיים לביצוע המשלוח (כפי שמפורט בעמוד "תקנון האתר"). במידה והפרטים שתמסור יהיו שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

 

מדיניות ביטולים והחזרות

ניתן להחזיר את המוצרים שרכשת ב"נוטרישף" עד 30 יום מיום קבלתם. 

אם מדובר בקלטות, תקליטורים DVD, או תוכנות מחשב, תוכל להחזירם רק בתנאי שלא פתחת את אריזתם המקורית. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 30 הימים הללו אל הכתובת "נוטרישף", אחוזה 128, מרכז מסחרי אש סנטר, רעננה, מיקוד 4345021. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי טיפול ומשלוח), ותחוייב בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר או ב-100 ש"ח הקטן מביניהם.

אינך רשאי להחזיר או להחליף קלטות, תקליטורים DVD, ותוכנות מחשב, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה זה אתה רשאי לשלוח ל"נוטרישף" את המוצרים בצירוף חשבונית וכן מכתב המפרט אם ברצונך להחזירם ולקבל זיכוי על כספך או להחליף אותם. אם בחרת להחזיר את המוצרים, "נוטרישף" תחזיר לך את מחירם בתוך 14 ימים מקבלת המוצרים. בכל מקרה, דמי הטיפול והוצאות המשלוח לא יוחזרו. 

אם בחרת להחליף את המוצרים, "נוטרישף" תשלח אליך בשנית את המוצרים על פי הזמנתך המקורית.

 

אחריות

"נוטרישף" אחראית להחליף מוצרים פגומים, או לחליפין להחזיר לך את כספך, על פי התנאים המפורטים בפסקה זו ובפסקה "מדיניות ביטולים והחזרות". נוטרישף לא תהיה אחראית לכל הפסד של רווח כספי, אי נוחות אדמיניסטרטיבית, אכזבה, נזק ישיר או עקיף לך או לצד שלישי הנגרם לך מבעיה כלשהי הקשורה למוצרים, ללא כל תלות בסיבה לכך.

"נוטרישף" תצא ידי חובתה כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל (או חברת שילוח אחרת). "נוטרישף" לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

"נוטרישף" אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפרטנו בתנאי שימוש אלה. בכל מקרה של פגם או איחור לא סביר באספקה יש לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני או במספרי הטלפון המצוינים באתר.

השירות באתר "נוטרישף" ניתן לשימוש כמות שהוא (As is). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "נוטרישף" בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ודרישותיך.

"נוטרישף" אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי "נוטרישף", נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל "נוטרישף" או מי מספקיה.

 

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.

 

שאלות ובירורים

לבירורים ושאלות ניתן לפנות לנציגי השרות של "נוטרישף" באמצעות מילוי טופס צור קשר באתר.