073-7689449

קניה בטוחה

סודיות ופרטיות

ב"נוטרישף" אנו משקיעים רבות בתחום הפרטיות והאבטחה ורואים בכך חלק חשוב ובלתי נפרד מרמת השירות הגבוהה שאנו מעניקים ללקוחותינו. אנו דואגים לכך שפרטיותכם לא תיפגע כתוצאה מביצוע רכישה אצלנו - פרטי הקשר שלכם נשמרים בשרת המאובטח ובמערכות הרכש המאובטחות. פרטים אלו משמשים אותנו בלבד. לנוחיותכם, אנו מאפשרים גם העברת פרטי אשראי טלפונית או העברה בנקאית.

מודול סליקת האשראי ב"נוטרישף" עומד בתקן המחמיר לאבטחת מידע בסליקת אשראי - PCI Level I, אשר מבטיח הגנה חזקה על נתוני האשראי. מערכת זו דואגת לכך שפרטי האשראי לא יישארו אצלנו (גם לא על השרת המאובטח), אלא יועברו ישירות לחברת האשראי. למעשה, אין לנו כל דרך לדעת את פרטי האשראי המלאים.

 

שרת מאובטח

אתר "נוטרישף" מאוחסן על גבי השרת המאובטח של חברת ג'ט-סרבר, עם בידוד מלא משאר החשבונות בשרת. לשרת זה 3 מעגלי אבטחה – מעגל אבטחה ראשון מסוג Anti-DDOS, מעגל אבטחה שני מסוג WAF המזהה באופן מיידי פריצות לאתר וחוסם את האתר מפני פריצה, ומעגל אבטחה שלישי מסוג Online exploit scanner. 3 מעגלי אבטחה אלו מעניקים למשתמש באתר אבטחה מקסימלית בזמן הגלישה באתר בכלל ותעבורת הנתונים בפרט.

 

אבטחת הצפנה SSL

רמת האבטחה הגבוהה ב"נוטרישף" מאפשרת לך לבצע רכישה דרך האתר ללא חשש. כלל תעבורת הנתונים בין הגולש לאתר "נוטרישף", מתבצעת בעמודים מאובטחים ופרוטוקול הצפנה מסוגSSL (פרוטוקול תקשורת מאובטחת ומוצפנת בין הגולש לשרת) עם תעודת אבטחה של RapidSSL מבית חברת GeoTrust העולמית. אצלנו ב"נוטרישף" הצפנת ה-SSL מתבצעת עבור IP ייחודי שלנו וברמת הצפנה של 256bit, הגבוהה ביותר הקיימת עבור SSL.