סלט ירקות טרי הוא חלק בלתי נפרד מארוחת בוקר מפנקת, ארוחת צהריים עשירה, וארוחת ערב קלילה וטעימה. הגאדג'טים של נוטרישף, אשר מתמחים בקיצוץ וחיתוך ירקות, מאפשרים לכם לקצר את זמן ההכנה של הסלט, להכין תבשילים ייחודיים כגון ספגטי מירקות או צ'יפס בטטה ואפילו ליצור מנות מרהיבות ומקושטות לאירועים מיוחדים. כל אחד ממכשירי החיתוך, הקיצוץ והפריסה של לורך מתאים למגוון שימושים:

  

Vegetable Dicers 

 

קוצץ ירקות לקוביות
קוצץ יעיל ונוח לחיתוך אחיד ומדויק של מגוון ירקות עבור סלטים, מרקים ותבשילים. ניתן לבחור בין שני סוגי תבניות להבים: קוביות גדולות בגודל  14X14 מ"מ, וקוביות קטנות בגודל 7X7 מ"מ. מיכל פלסטיק גדול ויציב בעל בסיס גומי אוסף את החתיכות הקצוצות ומונע התפזרות.

 

 

4 in 1 slicer

 

 

 

פורס ירקות 4 ב-1 
מכשיר מתוחכם המשלב גם פורס ירקות וגם פומפייה הודות ל-4 להבי מתכת אל חלד מודולריים: פומפיית ג'וליאן, פומפיה גסה, להב לקבלת צורת גלים ולהב לקבלת עיגולים. הפורס עשוי מפלסטיק חזק במיוחד, ללא BPA ובטיחותי לשימוש הודות למחזיק ירקות משונן שמונע מגע ידיים עם הלהב.
לאפשרות רכישה של פורס ירקות  4ב-1 של חברת Lurch

 

 מנדולינה לחיתוך ירקות

 

 

קוצץ ירקון מתכוונן 
פורס ירקות בעל הגדרת גובה מתכווננת עם שני סוגי להבים אנכיים מודולריים. הלהבים המתחלפים מאפשרים להכין רצועות של ירקות ברוחב משתנה. מתאים לכל סוגי הירקות והפירות ובטיחותי לשימוש הודות למחזיק ירקות משונן שמונע מגע ידיים עם הלהב.
לרכישת פורס ירקות מנדולינה מתכוונן איכותי של חברת Lurch

 

 פורס ירקות אופקי

 

 

 

פורס ירקות ספירלי אופקי
פורס הירקות העמיד ביותר והנוח ביותר לשימוש הקיים בשוק הודות לחמישה סוגי להבי מתכת אל חלד מודולריים: שלושה להבים לפרוסות בעוביים שונים, להב לרצועות ספגטי דקות ולהב לרצועות ספגטי עבות. בגמר השימוש ניתן לאכסן את הלהבים בתאי אכסון יעודיים בגוף הפורס.
לרכישת פורס ירקות ספירלי אופקי במחיר שאסור לפספס

 

 פורס ירקות אנכי

 

 

 

פורס ירקות ספירלי אנכי
פורס הירקון הספירלי מצויד בחמישה סוגי להבי מתכת אל חלד מודולריים לקבלת רוחב משתנה של סילסולי הירקות. במבנה האנכי מאפשר להכין מגוון של צורות מסולסלות, רצועות ספגטי ופרוסות מעוצבות מירקות ופירות, במינימום מאמץ.
לרכישת מכשיר פורס ירקות ספירלי אנכי המחזיק שנים

 

 קוצץ בצל מיני

 

 

קוצץ בצל מיני 
הקוצץ שיביא סוף לדמעות – במספר לחיצות מקבלים בצל קצוץ דק ללא מאמץ. ניתן לקצוץ גם עשבים ותבלינים כגון פלפל חריף, ג'ינג'ר ועוד. קוצץ הבצל עשוי מפלסטיק חזק במיוחד ללא BPA  וניתן לניקוי במדיח הכלים. 
לרכישת קוצץ בצל מיני - חותך ירקות לבישול מהיר ונוח

 

 קוצץ שום מיני

 

 

 

קוצץ שום מיני 
קוצץ קומפקטי ונוח לחיתוך תבלינים וירקות קטנים כגון שיני שום, בצל, ג'ינג'ר ועוד. גאדג'ט נהדר למטבח עבור מי שאוהב לבשל עם תבלינים טריים. לקוצץ יש שני סוגי להבים מתחלפים לקבלת צורה של קוביות או רצועות, בהתאם לצורך.
מכשיר קוצץ שום מיני של חברת לורך הגרמנית