סלט ירקות טרי הוא חלק בלתי נפרד מארוחת בוקר מפנקת, ארוחת צהריים עשירה, וארוחת ערב קלילה וטעימה. הגאדג'טים של נוטרישף, אשר מתמחים בקיצוץ וחיתוך ירקות, מאפשרים לכם לקצר את זמן ההכנה של הסלט, להכין תבשילים ייחודיים כגון ספגטי מירקות או צ'יפס בטטה ואפילו ליצור מנות מרהיבות ומקושטות לאירועים מיוחדים.    

 4 in 1 slicer

 

 

 

פורס ירקות 4 ב-1 
מכשיר מתוחכם המשלב גם פורס ירקות וגם פומפייה הודות ל-4 להבי מתכת אל חלד מודולריים: פומפיית ג'וליאן, פומפיה גסה, להב לקבלת צורת גלים ולהב לקבלת עיגולים. הפורס עשוי מפלסטיק חזק במיוחד, ללא BPA ובטיחותי לשימוש הודות למחזיק ירקות משונן שמונע מגע ידיים עם הלהב.

 

 

 adjustable Vegetable slicer

 

 

קוצץ ירקון מתכוונן 
פורס ירקות בעל הגדרת גובה מתכווננת עם שני סוגי להבים אנכיים מודולריים. הלהבים המתחלפים מאפשרים להכין רצועות של ירקות ברוחב משתנה. מתאים לכל סוגי הירקות והפירות ובטיחותי לשימוש הודות למחזיק ירקות משונן שמונע מגע ידיים עם הלהב.

 

 

פורס ירקות אופקי

 

 

 

פורס ירקות ספירלי אופקי
פורס הירקות העמיד ביותר והנוח ביותר לשימוש הקיים בשוק הודות לחמישה סוגי להבי מתכת אל חלד מודולריים: שלושה להבים לפרוסות בעוביים שונים, להב לרצועות ספגטי דקות ולהב לרצועות ספגטי עבות. בגמר השימוש ניתן לאכסן את הלהבים בתאי אכסון יעודיים בגוף הפורס.

 

 פורס ירקות אנכי

 

 

 

פורס ירקות ספירלי אנכי
פורס הירקון הספירלי מצויד בחמישה סוגי להבי מתכת אל חלד מודולריים לקבלת רוחב משתנה של סילסולי הירקות. במבנה האנכי מאפשר להכין מגוון של צורות מסולסלות, רצועות ספגטי ופרוסות מעוצבות מירקות ופירות, במינימום מאמץ.