המחבתות והווקים של פיסלר מציעות איכות מרשימה ויוצאת דופן, שמשלבת עיצוב דקדקני עם תכונות פרקטיות. כל אלו מבטיחים הנאה בבישול עם תוצאות מושלמות, אך אין ספק שגולת הכותרת של המחבתות והווקים היא משטח הצריבה הייחודי והחדשני של פיסלר – Novo Grill.

Novo grill frying surface fissler

משטח Novo Grill הוא משטח צריבה וצלייה אידאלי להכנת סטייקים, נתחי חזה עוף צלוי, המבורגרים, קציצות ואפילו שיפודים. מכיוון שהוא עשוי מפלדת אל-חלד Stainless still 18/10 ברמה גבוהה ביותר, הוא יכול להגיע לטמפרטורות גבוהות שנדרשות עבור צלייה של סטייקים, כך שהנתחים מקבלים ציפוי פריך מבחוץ ועסיסיות מבפנים. בווקים של פיסלר המצויידים במשטח הצריבה Novo-Grill ניתן גם לצלות בעסיסיות נתחי טופו וירקות, שמתאימים במיוחד למאכלים המשלבים הקפצה ואידוי.

 

המדריך לצליית הסטייק המושלם עם מחבת Steelux Crispy

 

עמידות לאורך שנים וטיגון ללא שמן

איכות החומרים הגבוהה והשיטות בהן מיוצרים המחבתות והווקים של פיסלר עם משטח Novo Grill , הופכות אותם לעמידים במיוחד, לאורך שנים רבות, וכמעט לחלוטין לא ניתנים להרס. משטח Novo Grill עמיד בפני שריטות – ניתן לחתוך בתוכו עם סכין ואפילו ניתן לשטוף את הווקים והמחבתות במדיח הכלים ללא חשש.

 

 

 עם משטח הצלייה Novo-Grill תוכלו להנות מייתרונות רבים:

 

הכנת מגוון רחב של מנות

משטח הצלייה נובו גריל מתאים במיוחד לצלייה וצריבה פריכה של סטייקים ונתחי בשר, חזה עוף צלוי, המבורגרים, קציצות, שיפודים, טופו וירקות

 

 novo grill honeycomb structure
 

אידאלי להשחמה מהירה עם ייתרון Non Stick

פלדת האל-חלד Stainless still 18/10 האיכותית ממנה עשויה המחבת יכולה להגיע לטמפרטורות גבוהות במיוחד, מושלם לתהליך הקרמליזציה של הסטייק שמעניק לו את הציפוי הפריך מבחוץ והעסיסיות מבפנים. והכי חשוב – אין סיכוי ששום דבר יידבק לכם למחבת, בזכות אפקט ה Non-Stick המתקבל ממבנה "חלת הדבש" החדשני של משטח הצלייה Novo-Grill.

 

 

טיגון ללא שמן עם אפקט גריל

משטח הצלייה Novo-Grill מתאים במיוחד לטיגון ללא שמן המעניק לאוכל קריספיות, עם אפקט גריל ממש כמו צליה על המנגל. במידה ורוצים לטגן עם שמן, המבנה המיוחד של Novo-Grill שנראה כמו חלת דבש, מאפשר פיזור של השמן באופן אחיד ושווה לחלוטין על גבי משטח הצריבה, עם אפקט גריל מקורי.

 

 

הקפצה וצריבה מהירה

תחתית Cook-Star הייחודית, מפזרת את החום באופן שווה על פני כל התחתית, גם בשימוש בכיריים אינדוקציה, כך שהמשטח מגיע לטמפרטורות גבוהות מאוד, ומתאים גם עבור הקפצה וצריבה מהירה של המזון במחבת או בווק אפילו בשימוש במקור חום ביתי כמו גז, כיריים קראמיות או כיריים אינדוקציה.

 

משטח הצלייה Novo-Grill, גם בווק Pro-Collection של פיסלר

 

  novo grill frying surface with fissler wok
 

צלייה וצריבה ללא שמן

המבנה החדשני של משטח הצלייה Novo-Grill, הבנוי בצורה של חלת דבש, מאפשר לצלות ולצרוב מזון ללא שמן ומתאים במיוחד לכל מי ששם דגש על אורח חיים בריא ובישול בריא.

 

 

קלות בניקוי – גם במדיח כלים

בין אם אתם צולים על משטח ה- Novo-Grill ללא שמן או עם מעט מאוד שמן, תמיד יהיה לכם קל לנקות את המחבת או הווק – הודות לחומרים המעולים מהם הם עשויים ואפקט ה- Non-Stick הייחודי של משטח הצלייה Novo-Grill. העמידות הגבוהה שלהם מאפשרת לנקות אותם גם במדיח הכלים.